Výroba nábytku na mieru


Hľadáte kvalitný nábytok vyrobený na mieru podľa vašich predstáv?

Ak nechcete pri zariaďovaní kuchyne robiť kompromisy, ste u nás správne.

Rozumieme individuálnym požiadavkám na estetiku, ktoré sériovo vyrábané kuchyne nenaplnia. Preto pracujeme so širokou
škálou materiálov a vzorov. Ich kombináciou vyrobíme kuchynský nábytok, ktorý bude radosť vidieť aj používať. U nás máte
navyše záruku poctivej slovenskej výroby a ceny priamo od výrobcu. Kladieme dôraz na kvalitu a precíznosť spracovania.

Vieme poskytnúť kompletné zariadenie bytu s dôrazom na zabezpečenie správnej ergonómie priestoru.
Venujeme sa návrhom a tvorbe kuchyne, obývacích stien, šatníkov, spální, postele, skríň, komod a ďalšieho. Galérie návrhov si môžte pozreť tu: Návrh interiéru.

Hlavným cieľom našej firmy je odborne poradiť zákazníkovi, graficky navrhnúť riešenia interiéru a po odsúhlasení vyrobiť a
namontovať nábytok na mieru do celého interiéru vo vysokej kvalite a dobrej cene. Galériu našich realizácií nájdete na tomto linku- Galéria realizácií.

Výroba nábytku – vyrábame, dovezieme a montujeme:

  • Kuchyne, kuchynské linky,
  • Vstavané skrine, šatníky,
  • Obývacie zostavy, obývacie izby, konferenčné stolíky,
  • Kúpeľňový nábytok,
  • Kancelársky nábytok, stoly,
  • Spálňa, postele, komody,
  • Detské izby, stolíky.

Inovácie, precíznosť a kvalitný materiál

Sledujeme najnovšie trendy a inovácie pri navrhovaní a výrobe nábytku. Fantázií sa medze nekladú. Pozývame Vás do nášho interiérového štúdia, kde Vám zadarmo poskytneme náhľad 3D vizualizácie Vášho interiéru. Poradíme Vám pri výbere kvalitného materiálu za rozumnú cenu. Vysvetlíme Vám ako postupovať. Kde a na čo si dávať pozor. Poskytneme Vám široký výber kvalitných materiálov, ako napríklad EGGER, KASTAMONU a mnoho ďalších.
Priamo u nás si môžete vybrať ten vhodný dekor dverí, podláh, pracovných dosiek a korpusov na skrinkách. Máte jedinečnú šancu si na jednom mieste zladiť interiér ako celok a pozrieť sa, ako by mohol vyzerať ešte pred tým ako niečo zaplatíte.

Navrhujeme a vyrábame nábytok na mieru, pretože nás to baví. Pozývame Vás na prvé stretnutie, kde Vás vyzbrojíme vedomosťami o nábytku a interiéri, aby ste sa mohli slobodne rozhodnúť.

Kontaktujte nás na tel. 0918 400 138 a dohodnite si stretnutie už teraz.

Skúsenosti zárukou kvality

Počas nášho pôsobenia v obore výroby nábytku na mieru sme nazbierali bohaté množstvo skúsenosti, ktoré zúročujeme pri každodennej práci. Prácu si odvedieme od dôkladného zamerania, kreslenia návrhu so zákazníkom, až po realizáciu a odovzdanie. Pozrite si video ako sme postupovali pri plnení snov nášho zákazníka…