Predsiene a vstavané šatníky


Vstupná chodba s posuvným šatníkom

Vo vstupnej chodbe sme riešili vešiakovú stenu s lavičkou a botníkom, ktorá maskuje skriňu na ovládanie podlahového vykurovania a ističe. Oproti sme navrhli posuvný šatník, ktorý schováva práčku so sušičkou. Dvere šatníka sú zrkadlové, čo nám pekne rozširuje priestor.

Štvorcová chodba s prechodom do obývačky

Chodba-hala je pôdorysne dosť veľká, tak sme ju riešili veľkoryso s rohovým šatníkom s vešiakovou stenou a lavičkou a malou zavesenou komodkou so zrkadlo, ktoré nám pekne vykresľuje priestor. Použité sú teplé odtiene.

Chodba spojená s kuchyňou a obývačkou

Chodbu sme prepojili s kuchyňou a opticky oddelili. Farebne sme zvolili tmavý bronz v kombinácii s teplým drevodekorom.

Lesklá biela v kombinácii s drevodekorom

Chodbu sme presvetlili lesklou bielou a odľahčili šatník nikou

Chodba prepojená s interiérom

Veľký otvorený priestor kuchyne, jedálne, obývačky a vstupu sme navrhovali ako jeden celok.  Na chodbu sme urobili velku otváravú skrinku so zrkadlovými dverami , priestor na vešanie a police na odkladanie. Chodba ako by pokračovala až do jedálenskej časti…
Na chodbe ktorá spája izby nam priestor dovolil urobiť s časti otvorené a s časti zatvorené skrinky.

Antracit v kombinácii s drevom na chodbe

Predsieň s knižnicou

Jednoduchý štýl predsiene a vstavaného šatníka

Predsieň a vstavaná skriňa je prvým miestom domu, s ktorým sa stretnete. Je preto dôležité, aby boli funkčné a praktické. Samozrejmosťou v tomto šatníku je trik so zrkadlom, ktorý funguje spoľahlivo, dôkazom sú zrkadlové dvere vstavanej skrine v predsieni, ktoré ju opticky zväčšili a presvetlili. Celý koncept vznikol v myšlienke zjednotiť priestor jedným kusom nábytku, kde bude aj sedacia časť, postupne sme začali vkladať zásuvky, napríklad na odkladanie kľúčov, kabeliek a pod. Spodné zásuvky s vyklápacím systémom sú na odkladanie topánok.