Galerie realizácií


Galérie našich realizácií

Pripravili sme pre Vás galériu fotografií z našej práce, aby ste mali ucelený prehľad o našej kvalitne odvedenej a vždy dokončenej práci.

Predeľovacia stena do obývačky a pracovňa v Petržalke

V panelákovom byte v Petržalke sme navrhli predeľovaciu stenu, ktorá by nám uzatvárala obývačku od chodby. Pôvodne bol do obývačky ponechaný široký vstupný otvor bez dverí.

Navrhli sme posuvné dvere bielej farby, ktoré po otvorení z jednej strany zachádzajú za skrinkovú zostavu. Skrinková zostava nám zabrala aj časť pôvodného otvoru. Pozostáva z otvorených a uzavretých skriniek, vinotékových skriniek a zásuviek umiestnených dole.

Do pracovne sme navrhli pracovný stôl pod okno, pod ktorým budú umiestnené zásuvkovú boxy a otvorené police zavesené na stenu.

Nábytky sú v bielej farbe v kombinácii s drevodekorom.

« 1 z 5 »

Byt v Ružinove navrhnutý architektom

V panelákovom byte v Ružinove po kompletnej rekonštrukcii sme riešili nábytky do kuchyne spojenej s obývačkou, spálňu, vstupnú chodbu a kúpeľňu s WC.

Zaujímavosťou je kuchynský drez umiestnený v ostrove, ktorý je položený na oceľovej konštrukcii s efektným sklom oddeľujúcim kuchyňu od priestoru obývačky.

Do spálne vedú posuvné dvere, ktoré sú z rovnakého materiálu ako obývačková zostava a tvoria jednoliatu efektnú stenu. Spálňa je riešená minimalisticky, je tu skriňa a otvorené police, zástena za posteľou je čalúnená.

V chodbe je šatníková skriňová zostava s lavičkou a zástenou, oproti je jednoliata farebná stena s dverami do kúpeľne a WC a veľkoplošným zrkadlom.

« 1 z 10 »

Byt v Bratislave starom meste-kúpeľňa

V byte v starom meste sme navrhli nábytok do kúpeľne. Priestor bol trošku komplikovaný, ale popasovali sme sa s ním. Pod dvojumývadlo sme navrhli atypickú rohovú skrinku s dvoma zásuvkami a otvorenými policami prístupnými aj od WC. Skrinka je v bielej farbe.

Nad WC a bidet, kde sa nachádza el.kotol  sme navrhli skrinky a otvorenú niku. Pre zväčšenie priestoru sme urobili niku s chrbtom zo zrkadla. Za zrkadlové dvierka sme ukryli aj prívodné potrubia ku kotlu.

Oproti sme navrhli vysoké skrinky po strop s priestorom pre práčku a sušičku.

Nábytky v celom byte sú v bielej farbe v kombinácii s drevodekorom.

« 2 z 4 »

Byt v Bratislave starom meste-chodba, pracovňa

V byte v starom meste sme do úzkej chodby navrhli šatníkovú skriňovú zostavu s lavičkou a vešiakovou stenou. Skrine sú po strop v časti pri lavičke prerušené otvorenou nikou.

V lavičke je zásuvka a pod ňou priestor na ukladanie topánok.

Oproti lavičke sme umiestnili zrkadlo, ktoré nám opticky rozširuje priestor.

V pracovni sme pod okno umiestnili veľký pracovný stôl do L-ka so zásuvkovými boxami. Doska pracovného stola nám vchádza do okna. Pracovný priestor je navrhnutý pre dve osoby.

Nábytky sú v bielej farbe v kombinácii s drevodekorom.

« 1 z 5 »

Byt v Bratislave starom meste-kuchyňa s obývačkou

Do krásneho bytu v starom bytovom dome sme navrhli elegantnú kuchyňu s ostrovom. Kuchyňa je po strop s hornými skrinkami v dvoch hĺbkach. V ostrove je umiestnená varná doska a barové sedenie.

Kuchyňa je v netradičnej khaki zelenej v kombinácii s bielou farbou a drevodekorom. Z toho istého materiálu je aj komoda a parapetné dosky.

TV zostava je kompiláciou otvorených skriniek rôznej výšky a šírky, v strede bude zavesená TV, spodok nám tvoria zásuvky. Celá zostava je v bielej farbe.

« 1 z 9 »

Rodinný dom Bernolákovo– chodba a spalna so satnikom

Do rodinného domu sme navrhli na celú dĺžku steny vo vstupe šatníkovú zostavu s lavičkou a vešiakovou stenou. Oproti nej sme umiestnili zrkadlo, ktoré nám krásne rozširuje vstupný priestor.

Do spálne navrhli mohutnú komodu, na ktorej bude umiestnená TV a zástenu za posteľ, kde budú nainštalované svietidlá.

Celý  sme zjednotili dekoračnými zvislými lamelami a farebnou kombiláciou béžová-drevodekor.

Na poschodí je aj samostaná miestnosť- šatník, ktorý sme vyriešili jednoducho policami a vešiakovými tyčami tak, aby vzniklo množstvo odkladacej plochy. Šatník je v bielej farbe.

« 8 z 8 »

Rodinný dom Bernolákovo-kuchyňa s obývačkou

V rámci návrhu nábytkov do rodinného domu sme navrhli kuchyňu do U-čka s barovým pultom a skrinkami dvoch hĺbok  po strop a s komodkou, ktorá vchádza do okna a tvorí parapetnú dosku.

V obývačke sme navrhli minimalistickú TV zostavu pozostávajúcu zo zavesených skriniek a barovú skrinku na nožičkách s efektným zrkadlom.

Celý dom sme zjednotili dekoračnými zvislými lamelami. Nábytky sú v netradičnej farebnej kombinácii khaki zelená- béžová- drevodekor.

« 1 z 8 »

Rodinný dom Bernolákovo-kúpeľňa s WC

V rámci návrhu nábytkov do rodinného domu sme navrhli kúpeľnový nábytok- skrinku pod umývadlo s asymetricky osadenou doskou a zásuvkami, nad umývadlo skrinku so zrkadlovými dvierkami .

WC a bidet sme obostavali vysokými skrinkami, zaujímavo pôsobí otvorená nika s chrbtom zo zrkadla, krásne nám zväčšuje priestor.

Farebná kombinácia béžová- drevodekor nám prebieha v celom dome.

« 1 z 4 »

Nadčasová detská izba s drevom

« 1 z 4 »

Detská izba na mieru

« 1 z 5 »

Nábytok na mieru do obývačky s jedálňou

« 1 z 5 »

Rekonštrukcia bytu v Rusovciach

mladým manželom sme prerobili byt, vymenili podlahy v celom priestore, upravili kúpelňu, vyriešili komplikované umiestnenie kotla nad WC, prerobili kuchyňu s oddelením priestoru schodov kvôli bezpečnosti dieťaťa.

Výsledok posúďte sami, nám stačilo, keď nám pani domu povedala, že nejeden večer presedela miesto pred telkou v kuchyni a nevedela sa vynadívať 🙂

« 5 z 5 »

Návrh a realizácia kúpeľne

« 1 z 6 »

Kompletná rekonštrukcia bytu

« 1 z 7 »

Nábytok na mieru do celého domu

Materiál sme  ladili k stávajúcej kuchyni, ktorá mala už zadefinované farby.
Jednalo sa o Korona oak v kombinácii s bielou a šedou.
Pre využitie priestoru chcela pani za sedačku plnohodnotnú skriňu a knižnicu.
« 1 z 3 »

Realizácia kúpeľne a kuchyne

Realizácia rekonštrukcie štvorizbového bytu v Dúbravke sa niesla v duchu zachovania z pôvodného bytu čo najviac.
Menili sme kompletnú elektroinštaláciu v byte, ktorá už bola zastaraná, kompletne sme vymenili obklady a dlažby vo wc a v kúpeľni.
Dvere sme menili v kúpeľni a wc. Ostatné dvere sa budú meniť postupne podľa financií.
Obklady a dlažby su značky Rako. Radi Vám poskytneme poradenstvo ohľadom výberu obkladu a dlažby a aj samotnej sanity do kúpelne.
Kuchyňa sa vybúrala a menila sa dospozícia. Prispôsobovali sme ju želaniam domácej pani.
Cíti sa v nej spokojne a útulne.

Biela matná kuchyňa s dubovým dekorom sú prakticky zvolené materiály, ktoré vám uľahčia prácu pri varení a údržbe kuchyne.

« 2 z 5 »

Galerie realizácií časť 2